Averages stats

Season 2026/2027
COMP G S MIN PTS FT FT% 2FG 2FG% 3FG 3FG% RD RO RT AS FB BF BA D ST TO PF FD +/- IND  
Liga Endesa 3 1 19:48 7,0 1,7/2,0 83,3 2,7/5,3 50,0 0,0/2,3 0,0 3,0 1,0 4,0 2,3 1,3 0,0 0,3 0,0 0,3 0,7 1,0 4,0 2,3 10,3  + 
Basketball Champions League 1 1 19:47 11,0 5,0/5,0 100,0 3,0/4,0 75,0 0,0/0,0 0,0 6,0 0,0 6,0 4,0 0,0 0,0 0,0 0,0 1,0 1,0 2,0 6,0 14,0 24,0  + 
TOTAL 4 2 19:48 8,0 2,5/2,8 90,9 2,8/5,0 55,0 0,0/1,8 0,0 3,8 0,8 4,5 2,8 1,0 0,0 0,3 0,0 0,5 0,8 1,3 4,5 5,3 13,8  + 
Whole career in Unicaja
COMP G S MIN PTS FT FT% 2FG 2FG% 3FG 3FG% RD RO RT AS FB BF BA D ST TO PF FD +/- IND
Liga Endesa 3 1 19:48 7,0 1,7/2,0 83,3 2,7/5,3 50,0 0,0/2,3 0,0 3,0 1,0 4,0 2,3 1,3 0,0 0,3 0,0 0,3 0,7 1,0 4,0 2,3 10,3
Basketball Champions League 1 1 19:47 11,0 5,0/5,0 100,0 3,0/4,0 75,0 0,0/0,0 0,0 6,0 0,0 6,0 4,0 0,0 0,0 0,0 0,0 1,0 1,0 2,0 6,0 14,0 24,0
TOTAL 4 2 19:48 8,0 2,5/2,8 90,9 2,8/5,0 55,0 0,0/1,8 0,0 3,8 0,8 4,5 2,8 1,0 0,0 0,3 0,0 0,5 0,8 1,3 4,5 5,3 13,8